

Nasz łotewski partner dystrybucyjny Elektrodi od 27 do 29 listopada brał udział w największych targach przemysłowych w krajach bałtyckich – Tech Industry 2025 w Rydze. Byliśmy tam razem z nimi, aktywnie wspierając organizację stoiska oraz prezentację najbardziej zaawansowanych rozwiązań spawalniczych z naszej oferty.
Read more ...
W dniach 14-16 października 2025 będziemy brać udział w Międzynarodowych Targach Spawalniczych ExpoWelding w Katowicach

Z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu naszego asortymentu o AeroGuard – nowoczesny system monitorowania jakości powietrza stworzony przez firmę Plymovent. To kompaktowe, zaawansowane technologicznie urządzenie pozwala na bieżąco kontrolować jakość powietrza w pomieszczeniach przemysłowych, biurowych i komercyjnych, zapewniając bezpieczeństwo i komfort pracy.
Read more ...

Under GOLD brand you can find many high quality welding consumables.
Read more ...
Our own brand, designed especially for welding industry. High quality for reasonable prcies.
Read more ...We are a producer of high quality welding consumables and abrasive materials at reasonable price. We also own a bandsaws blades welding manufactury.
Please feel free to contact us.
Approvals: MOST SG2 ITS TÜV, DB, GL, DNV, PRS MOST SG3 ITM TÜV, DB, DNV, PRS
Offer: Bandsaw blades of various parameters for all kinds of band saws.
Offer: Abrasive materials of all kinds and destination.
Urządzenia odciągowe z trójfazowymi silnikami 400 V o mocy 5 kW. Odpylacze do zasysania i filtrowania powietrza z różnego rodzaju procesów pylących jak szlifowanie, przesypywanie czy mielenie. Duży przepływ powietrza gwarantuje skuteczność odciągu pyłów zawieszonych oraz mgły pyłowej za pomocą przegubowego ramienia odciągowego, okapu lub bezpośrednio przewodem elastycznym. Filtry o klasie czystości M posiadają możliwość czyszczenia. Pył zbiera się w pojemniku pod urządzeniem.
| Typ | DF55 |
| Moc wentylatora kW-HP | 5,5 - 7,5 |
| Napięcie el. zasilania V|Hz | 400 / 50-60 |
| Maksymalny spręż mmH2O | 517 |
| Dostepny spręż statyczny mmH2O | 480 |
| Maksymalna wydajność m3/h | 2700 |
| Średnica przyłącza Ømm | 200 |
| Powierzchnia filtrująca cm2 | 45.000 |
| Klasa filtracji | CLASS EN 60335-2-69 - M CLASS (1μ) |
| Pojemność zbiornika na pył L | 175 |
| Nr katalogowy | EM 00 00DF55 |
Standardowa klasa filtracji M (99,9%) wystarczająca dla większości aplikacji.
Opcjonalne dostępne filtry i akcesoria: