

Nasz łotewski partner dystrybucyjny Elektrodi od 27 do 29 listopada brał udział w największych targach przemysłowych w krajach bałtyckich – Tech Industry 2025 w Rydze. Byliśmy tam razem z nimi, aktywnie wspierając organizację stoiska oraz prezentację najbardziej zaawansowanych rozwiązań spawalniczych z naszej oferty.
Read more ...
W dniach 14-16 października 2025 będziemy brać udział w Międzynarodowych Targach Spawalniczych ExpoWelding w Katowicach

Z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu naszego asortymentu o AeroGuard – nowoczesny system monitorowania jakości powietrza stworzony przez firmę Plymovent. To kompaktowe, zaawansowane technologicznie urządzenie pozwala na bieżąco kontrolować jakość powietrza w pomieszczeniach przemysłowych, biurowych i komercyjnych, zapewniając bezpieczeństwo i komfort pracy.
Read more ...

Under GOLD brand you can find many high quality welding consumables.
Read more ...
Our own brand, designed especially for welding industry. High quality for reasonable prcies.
Read more ...We are a producer of high quality welding consumables and abrasive materials at reasonable price. We also own a bandsaws blades welding manufactury.
Please feel free to contact us.
Approvals: MOST SG2 ITS TÜV, DB, GL, DNV, PRS MOST SG3 ITM TÜV, DB, DNV, PRS
Offer: Bandsaw blades of various parameters for all kinds of band saws.
Offer: Abrasive materials of all kinds and destination.
Oznaczenia i opis
Stoody 964 AP-G jest drutem rdzeniowym używającym osłony gazowej, do pracy także w pozycjach przymusowych. Oferuje doskonałą odporność na ścieranie i wysoką twardość. Wytwarza równomiernie rozłożone węgliki chromu w osnowie
martenzytycznej. Na stalach nierdzewnych i manganowych napoiny są wolne od siatki pęknięć. Inne podłoża wymagają odpowiedniego podgrzewania wstępnego i obróbki cieplnej. Własności spawalnicze są dużo lepsze niż podobnych drutów.
Deklaracja właściwości użytkowych na zapytanie.
Gaz osłonowy: 75%Ar/25% CO2.
Klasyfikacja
PN-EN 14700: TZFe8
Prąd spawania:
![]()
Pozycja spawania:

Własności
Twardość napoiny: 58-64 HRC
Max. liczba warstw: 2
Skład chemiczny [%]
C=1,0; Cr=8,0; inne=6,50; Fe=reszta
Dopuszczenia
Średnice i nr katalogowy
1,2 mm
1,6 mm