Strona internetowa używa plików cookies wyłącznie w celu gromadzenia statystyk dotyczących korzystania z niej oraz ułatwiania wymiany informacji pomiędzy użytkownikiem a portalami społecznościowymi.
Jeśli akceptujesz ich używanie kliknij. Jeżli chcesz korzystać z tej strony bez plików cookies, przeczytaj tutaj.


Elektrody spawalnicze MOST

   Burzliwy rozwój technik spawalniczych wymusza konieczność wprowadzenia do produkcji coraz doskonalszych materiałów dodatkowych.

   Przodującą pozycję w tej dziedzinie zajmują materiały do zmechanizowanego spawania w osłonach gazowych. Metoda spawania mechanicznego w osłonach gazowych jest obecnie technologią dominującą, jednak istnieją znaczące obszary technologi spawalniczych, w których spawanie ręczne elektrodami otulonymi jest powszechnie stosowane. Dotyczy to prac montażowych w budownictwie wysokościowym, spawania w warunkach polowych (np. rurociągów przesyłowych gazu), wykonywania połączeń w miejscach trudno dostępnych itp.

   Spawanie elektrodami otulonymi charakteryzuje się małym oddziaływaniem czynników zewnętrznych na jakość złącza, dużą dostępnością urządzeń i materiałów spawalniczych, a także prostą do opanowania technologią.

   Szeroka gama elektrod otulonych pozwala na zapewnienie odpowiednich właściwości wytrzymałościowo - plastycznych złącza, a spawarki nowej generacji o prądzie spawania 250A i ciężkie do 10kg zapewniają wysoką operatywność prac.

   Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom producentów, firma RYWAL-RHC wprowadziła do swojej oferty handlowej dwa nowe typy elektrod otulanych przeznaczonych do spawania odpowiedzialnych konstrukcji stalowych.

 

Elektroda MOST 6013

Klasyfikacja : PN – EN ISO 2560 – E38 OR 12

AWS - A 5.1 E 6013

 

 


następna strona >

 

 

poprzednie zdjęcie następne zdjęcie zamknij okno